E-Ticaret Çözümleri

Kullanıcı dostu kontrol panelini keşfedin

Kullanıcı dostu eticaret kontrol paneli, eticaret gereksinimleri yanında komple bir içerik yönetim sistemidir.

Ticaret kontrol paneli, e-ticaret sitesini yönetmenizi sağlayan komple bir içerik yönetim sistemidir. Güçlü e-ticaret altyapısı ile birlikte, kolayca sınırsız sayfa, iletişim forumları, insan kaynakları forumları, talep forumları, blok, haber, anket gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır.

E Ticaret sitenle ilgili, iletişim ayarları, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge ayarları, şablon ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca eticaret kontrol panelinizle yönetebilirsiniz.


İçerik Yönetimi

E-Ticaret sitenizle birlikte; şirket ve hizmetlerinizi de, sınırsız sayfa ekleyerek içerik editöründen yönetebilirsiniz. Sınırsız dinamik sayfa oluşturabilirsiniz, bilgilendirme sayfalarıyla ziyaretçilerinize ürünlerinizin yanında hizmetlerinizle ilgili bilgiler de verebilirsiniz. Dinamik bir web sitesinde yapabileceklerinizi, eticaret sitenizle de yapabilirsiniz. Sayfalarınızı ayrı ayrı optimize edebilir ve google’da daha fazla performans gösterebilirsiniz.


Sipariş İşlemleri

Dinamik sipariş yönetimi ile siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz, ister toplu ister tek tek sipariş durumlarını görebilir, sipariş durumunu değiştirebilir, fatura, irsaliye, kargo etiket işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Vitrin Yönetimi

Ürünlerinizi, fırsat ürünlerinizi, yeni gelen ürünlerinizi, indirimli ürünlerinizi e-ticaret sitenizin vitrinine sınırsız sayıda çıkarabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
Banner ve Reklam Yönetimi

Banner ve reklam yönetim modülü aracılığıyla dilediğiniz ürünü veya kampanyayı sürekli değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü dönemsel olarak veya standart olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Reklam modülü aracılığıyla sağ veya sol bloklara istediğiniz formatta reklâm bandı resim, flash, gif gibi reklam kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz.
Ürünler Üzerinde Tam Kontrol

Ürünleri toplu güncelleştirme, stok seviyelerini görebilme, bir bakışta tüm ürünleri görüntülüye bilme, ürünler içerisinde düşük stok seviyelerini listeleyebilme, ürün veya seçenekleri stokta olmadığında satın alma ve devre dışı bırakmak özelliği ve stok azaldığında e-posta ve sms bildirimleri alabilme özelliği.
E-Ticaret Site Ayarları

Mağazanızla ilgili, iletişim ayarları, sipariş teslim gün/saat aralığı, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge/il/ilçe/mahalle ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca yönetebilirsiniz.Kodlarınıza Erişin

Sitenizin HTML / CSS kodlarına erişebilirsiniz, dilediğiniz düzenlemeyi, eklentiyi herhangi bir ek program kullanmadan yapabilirsiniz.

Değiştirilebilir HTML / CSS dosyaları
XHTML uyumlu ve SEO dostu temalar
Editör içinde HTML düzenleme          

 

Esnek Yazılım Altyapısı

Esnek e ticaret altyapısı ile kategorilerinizi özgünleştirin, tasarımınızı özgünleştirin, mağazalarınızda ayrıcalıklar yaratın, standart e-ticaret siteleri yerine, dinamik kontrol panelleri ile sanal mağazanızı özelleştirebilir, özel e ticaret siteleri oluşturabilirsiniz.Kullanıcı Dostu 

E-ticaret sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz kolayca ürünlerinizi inceleyebilirler ve hızlıca satın alabilirler, üyelik gerektirmeden alışveriş yapabilirler, üye olmadan Facebook hesapları ile e-ticaret sitenize bağlanabilirler, özgürce protokollere takılmadan e-ticaret sitenizden faydalanabilirler.