Google Adwords Reklamları

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’da markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize arama motoru reklamları ile ulaşın.

Uzman ekibimiz markanız için Google Adwords platformunda mükemmel kurgulanmış kampanyalar oluştursun. Mümkün olan en düşük maliyetler ile en yüksek geri dönüşümleri markanıza kazandırmak için arama motoru reklam kampanyalarınızı yönetsin. Sonuçları sürekli takip ederek ölçen ve geliştiren ekibimiz sizi mükemmel raporlarla en iyi şekilde bilgilendirsin.

Google Adwords

Sadece ülkemizde 50 milyondan fazla kişinin kullandığı Google arama motorunda ki potansiyel müşterilerinizin Google Adwords reklamları ile markanıza ulaşmasını sağlayalım!

Biz PRUVA ekibi olarak 8 yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübelerimizi oluşturmuş olduğumuz tüm kampanyalara uygulamaktayız böylece birlikte çalıştığımız tüm markalara dijital anlamda ihtiyaç duydukları tüm çözümleri maliyetsiz sunuyor ve web sitelerinden aldıkları verimi maksimum düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.


Müşterilerizin hangi cihazı kullandığı önemli değil

Remarketing Özelliği

Remarketing çerezlere dayalı bir teknolojiyle çalışmaktadır. Bir javascript kodu, siteye gelen ziyaretçinin tarayıcısına bu kodun bırakılmasını sağlar. Sisteme bırakılan kod sayesinde, kullanıcının gezdiği tüm internet sitelerinde bulunan Google reklam alanlarında görsel reklamlarınızın gösterilmesini olanaklı kılar.

Bu, Google Reklam modeli ile sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, sitenizi gezip çıktıktan sonra internet ortamında ziyaret ettikleri her yerde, firmanıza ait reklamlarınızı görür. Söz konusu reklam modeli, kullanıcılarda marka bilinci  ve  siteye gelen ziyaretlerin satışa dönme oranına ciddi bir katkı sağlar.
 Markanızın web sitesine yeni potansiyel müşteriler çekerek internet satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin markanıza olan ilgi düzeyini yükseltmek için reklam verebilirsiniz.

 Reklamlarınız tam olarak ürün veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize gösterilir. Böylece yakın zamanda müşteriniz olmayacak kişiler için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

 Sadece reklamlarınıza tıklandığında, telefonla arandığınızda, uygulamanız indirildiğinde veya reklam videonuz izlendiğinde ödeme yaparsınız. Kısacası sonuç yoksa ödeme de yok!

 Sadece istediğiniz yerde bulunan veya seçtiğiniz dildeki kullanıcılara reklamlarınız gösterilmesi gibi geniş hedef kitle seçenekler ile doğru zamanda doğru kişilere ulaşabilirsiniz.

 Yeniden pazarlama özelliği ile web sitenizi daha önce ziyaret etmiş müşterilerinize reklamlarınızı görüntülü reklam ağında da tekrar ve istediğiniz kadar gösterebilirsiniz.

 Ölçülebilir, güvenilir ve esnek bir çalışma sistemi olan Google Adwords ile reklamlarınızı kaç kişinin gördüğünü, web sitenizi ziyaret etmek için kaç kişinin reklamlarınıza tıkladığını veya sizi arayan kişi sayısını gösterir.

 Uzmanlarımız tarafından markanızın web sitesine kurulacak olan analiz, takip ve raporlama araçları ile reklamlarınıza tıklayarak web sitenizden ürün satın alan kişilerin yüzdesini bile görebilirsiniz.
 İstediğiniz zaman tüm kampanyaları hatta tek bir reklamı bile durdurabilir ve başlatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uzmanlarımızla iletişim halinde olarak gerekli adımları birlikte atmak!