Kurumsal Siteler


PRUVA
 ilk olarak müşterisinden yapılması gereken bilgileri detaylı bir şekilde alarak, ekip birliğiyle bunu kağıda döker. Kağıt üzerinde tasarımın iskeletini oluşturur ve iş dağılımı ile bilgisayar ortamında hazırlamaya başlar. Biz ekip olarak sizin web sitenizi tüm arama motorlarına ve tarayıcılara uygun olarak başından sonuna kadar özgün bir şekilde kodlar, tasarlar ve işleriz.

Statik Web Sitesi

Statik web sayfaları adından da anlaşılacağı üzerine sabit sayfalardan oluşan web sitesidir. Google bu tür siteleri çok sever ancak bu web sitelerinde değişiklik yapabilmeniz için bir webmaster’a ihtiyacınız vardır.
Çünkü bu web sitelerinde değişiklikler ftp yardımı ile yapılmaktadır ve webmaster arkadaşın bilgisi yeterli değilse siteyi bozma olasılığı da yüksektir. Renk Teknoloji yapmış olduğu statik web sayfalarında değişiklik, yedekleme, hack saldırılarına karşı güvenlik önlemlerini sizlere sözleşmede belirterek yardımcı olmaktadır. Sözleşmede konusu geçen güvenlik ve güncelleme maddesi müşterinin istemiş olduğu değişikliğe ve rakip sitelerin saldırı olasılığına göre değişmektedir.

 

statik-web-tasarim

 

Dinamik Web Sitesi

Dinamik web sayfaları, tamamen müşterinin yönetebildiği sayfalardır. İçeriğini, resimlerini istediği şekilde değiştirebilir, silebilir. Sitede güncel olarak bilgi akışı olacaksa bu web sitesi modeli çok daha uygundur.(Örneğin; haber sitesi, portal sitesi, blog sitesi gibi.) Dinamik web sitelerinde herhangi bir webmaster’a ihtiyaç yoktur. Buradaki bilgileri ve düzenlemeyi kendiniz yaparsınız. Ancak yine Renk Teknoloji sözleşmesinde güvenlik ve güncelleme maddesi bu sitelerde de geçerlidir. Çünkü sitenizin yedeği düzenli olarak alınır ve herhangi bir saldırıya karşı güvenlik önlemleri yapılır.

 

dinamik-web