Web Tasarım
İHTİYACINIZA UYGUN PROFESYONEL DÖNÜŞÜM ODAKLI WEB TASARIM ÇÖZÜMLERİ

          Kurumsal kimliğinizin ve marka bilinirliliğinizin en kıymetli parçası web tasarımdır. Müşterileriniz yada size ulaşmak isteyen kişilerin sizi daha kolay ve doğru bir şekilde bulmasının en kolay yolu web sitenize giriş yapmalarıdır. Biz sizin için en doğru tasarımı belirliyor, trendlerden ve teknolojik gelişmelerden ilham alarak markanızı daha güçlü ve doğru yansıtan web tasarımlar oluşturuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?
          Öncelikle web tasarım yaparken müşteri odaklı çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü müşterinizin nasıl bir web sitesi istediğini iyi anlamak, memnun kalmasını sağlayacağı gibi aynı zamanda sürecin daha kolay geçmesine de yardımcı olacaktır. Dolayısıyla müşterinizin kafasındakini iyi anlayarak brief sürecini oldukça verimli kullanmaya çalışmalısınız.
Mobil Uyumlu Web Tasarım
          Web tasarım hizmeti verirken bu konuya önem veriyoruz. Mobil sistemlerinin bu kadar ön planda olması ister istemez web sitelerinin de responsive bir görünümde olmasını mecburi kılıyor. Dolayısıyla yaptığımız tüm web tasarım işleri mobil uyumlu oluyor ve tüm cihazlarınızdan herhangi bir görüntü ve veri kaybı yaşamadan ulaşabiliyorsunuz.
Yönetim Paneli
          Yaptığımız tüm web siteleri yönetim paneline sahiptir. Böylelikle ileride yapabileceğiniz değişiklik ve düzenlemeleri kolaylıkla kendi başınıza halledebilirsiniz. Bu durum işlerinizi oldukça kolaylaştıracağı gibi aynı zamanda vakit kaybı yaşamanızında önüne geçecektir.
SEO Uyumlu
          Web sitelerinin SEO uyumlu olması artık çok önemli. Çünkü web sitenizin ve sizin insanlar tarafından kolaylıkla bulunabilmesi arama motorlarında çıkabilmeniz sayesinde olacaktır. Dolayısıyla web sitenizin SEO uyumlu olarak yapılması SEO çalışmalarının rahatlıkla yapılmasına imkan tanıyacağı gibi arama motorları içinde faydalı olacaktır. PRUVA olarak tüm bu hizmetleri eksiksiz sunuyor ve dijital dünyada daha iyi yerlere gelebilmeniz adına çalışıyoruz.