Web Yazılım

İHTİYACINIZA UYGUN PROFESYONEL DÖNÜŞÜM ODAKLI YAZILIM ÇÖZÜMLERİ 

 
  
Web Yazılım
Web sitelerinin yönetimi ve veri girişi için web yazılımlar üretiyoruz. Kurumsal web sayfanızın tasarımı ve kodlaması sonrası sizin kontrolünüzde olabilmesi için yönetim panelleri gerekir. Bu paneller veri girişinize yardımcı olur.Web sitelere görsel, yazı girmeye yarayan bu paneller aynı zamanda müşterilerinizde gelen mesajları yeni kampanyalarınızı oluşturma imkanı sağlıyor.

Gelişen teknolojiyi takip edebilmek için sürekli olarak eğitimlere katılan PRUVA ekipleri birbirinden değerli bir çok sertifikaya sahiptirler. Bu şekilde tecrübelerimizi gelişen teknoloji ile harmanlayarak müşterilerimize en güncel teknolojileri, en düşük maliyetler ile sunarız.
 Uygulama Geliştirme

Windows uygulamalarının geliştirilmesi günümüzde pek çok farklı platformda kullanılmakta olan Windows uygulamalarının daha yaygın şekilde kullanılabilmesi için önemlidir. PRUVA olarak Android ve İOS Telefon Aplikasyonları başta olmak üzere diğer tüm platformlarda uygulamalarınızı geliştirmeniz için sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Web Uygulama Geliştirme

Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan şirketlere, iş stratejileri doğrultusunda, yatırımlarını gelire dönüştürecek özel uygulamalar geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin farklı sektörlerden olması ve her müşterimizin ihtiyaçlarının farklı yönde olmasından dolayı, müşterilerimiz ile doğrudan yakın temas kurarak öncelikle web uygulama geliştirme konusunda gerekli stratejileri belirleyerek çalışmalarımıza başlıyoruz.

Sitecore Geliştirme

Sitecore içerik yönetimi, yenilikçi ve esnek teknolojisi ile dijital imajınızı kolay bir şekilde yaratmanızı ve yönetmenizi sağlıyor. Entegre biçimdeki dijital pazarlama araçları, detaylı şekilde kişiselleştirilebilme özelliği, mobil istemci desteği ve yüzlerce modülü ile orta ve yüksek ölçekli şirketlerin ilk tercih ettiği platform arasında yer alıyor.

Mobil Uygulama Geliştirme

İnsanlar artık teknoloji çağından beklenti olarak iki ayrı konuya ihtiyaç duyuyorlar bunlar; kolaylık ve hız. Firmaların, ürün ve hizmetlerini kolay yoldan ulaştırabilmeleri ise en temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor. Bu sebeple mobil cihazlar günümüzde giderek yükselmeye devam ediyor. Masaüstü cihazları geçecek sayıda kullanıcıya ulaşmaları ve internete istenilen her yerden erişilebilmesi ise mobil cihazların tercih edilmesindeki en temel sebepler arasında yer alıyor.