ÇİÇEKÇİLER İÇİN EN UYGUN WEB SİTELERİ

Bizimle Görüşmeden Çiçekçi Sitesi Yaptırmayın!

Uzun Yıllardır çiçekçi sitesi yapıyoruz! 300’den fazla referansımızla hizmetinizdeyiz !

Çiçek sektöründe deneyimi olan kadromuz ve uzman yazılım ekibimiz tarafından tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmış Online Çiçekçi Sitesine sahip olarak rakiplerinizin bir adım önünde olun. Her bütçeye uygun web siteleri arasından yapacağınız seçimle en modern temalara sahip çiçekçi web sitesine sahip olun. 300'den fazla çiçekçi müşterimize sağladığımız hizmetin haklı gururunu yaşıyoruz. İster butik çiçekçi için özel bir yazılıma ihtiyacınız olsun isterseniz küçük bir çiçekçi dükkanına sahip olup bölgesel satışlar yapmak isteyin.

Pruva Yazılım çiçekçi yazılımları ile herkesi çiçekçi sitesi yapmaya kararlıyız. Sektörün en önde gelen çiçekçilerin tercihi olan firmamız ile sizler de online çiçekçi sitesi sahibi olabilirsiniz. Çiçekçi Sitesi hakkında aklınıza takılan her konuda bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

En İyi Çiçekçi Yazılımı
Çiçekçilere Özel Çözümler
Lider Çiçekçi Yazılım Markasıyız
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güleryüzlü Personel
7/24 Teknik Destek
Sonuç Odaklı Çalışmalar
Firmalara Özel Çözümler
GÜÇLÜ SEO ALTYAPISI

Özel SEO tekniklerimizle web sitenizi aramalarda zirveye taşıyor, rakiplerinizi geride bırakarak işinizin büyümesine katkı sağlıyoruz.

MOBİL UYUMLU

İnternet gezintilerinin %80'i akıllı telefonlardan yapılmakta bu nedenle web siteniz %100 mobil uyumlu olarak tasarlanır.

AKILLI BÖLGE ARAMA

Ürün sayfasında semt veya ilçe aranırken akıllı aramayla lokasyonun hemen tespiti.

EK ÜRÜNLER

Web siteniz üzerinden ürünlerinizin yanında müşterilerinize ek ürünlerde sergileyebilir, satışını yapabilirsiniz.

BÖLGE VE TARİH SEÇİMİ

Sipariş sırasında teslim gün ve saatinin seçilebilmesi. Düğün ve açılış gibi gönderim yerlerinde tam saat seçimi yapılabilme özelliği.

AYNI GÜN TESLİMAT VE KARGO

Web siteniz üzerinden ister aynı gün ve saat seçimli ürünlerİ, isterseniz kargo ile teslimat seçeneklerini aynı anda kullanabilirsiniz.

HEDİYE ÇEKİ

Müşterilerinize istediğiniz kadar hediye çeki oluşturabilir ve seçmiş olduğunuz kategoriye özel indirimler sağlayabilirsiniz.

İLÇE VE YOL ÜCRETİ

Dilediğiniz bölgeye dilediğiniz yol ücreti ekleyebilir, bölgelere göre özel saat seçimi belirleyebilirsiniz.

MESAJ KARTI VE FATURA

Sistem üzerinden tüm siparişleriniz kart notlarını yazdırabilir ve faturalarınızı yine sistem üzerinden otomatik olarak kesebilirsiniz.

YÖNETİM PANELİ

Kullanıcı dostu yönetim paneliniz ile web sitenizdeki tüm konuları yönetim panelinizden kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

SMS MODÜLÜ

Almış olduğunuz her siparişte sizi ve müşterilerinize siparişinin her adımında bilgilendirme özelliği.

BÖLGELERİ SİPARİŞE KAPATMA

Özel gün veya yoğun olduğunuz zamanlarda ilçeleri dilediğiniz gibi satışa kapatabilir, daha uzun saat aralıkları atayabilirsiniz.

NELER YAPTIK?

SİZİ ARAYALIM

E-Bülten

Eposta adresini kaydederek hakkımızdaki haberlere ve kampanyalara daha hızlı erişebilirsin!