DİYETİSYENLER İÇİN EN UYGUN WEB SİTELERİ

Danışanlarınıza hızlı bir şekilde ulaşmak ve yeni danışanlar ile tanışmak için modern diyetisyen web sitelerimizle tanışın!

Yapılan araştırmalara göre danışanların %75'i diyetisyenlerini ilk olarak isimlerini internette aratıyor. Bu durumda diyetisyenlerin kişisel web sitesinin kendilerini tanıtma yolunda ve danışanlara güven verme anlamında önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Pruva Yazılım Hizmetleri olarak bu araştırmalar doğrultusunda hazırladığımız diyetisyen web siteleri ile isimlerinizi tanıtmanıza büyük bir kolaylık ve prestij sağlıyor, diyetisyenlere yönelik dijital çözümler sunuyoruz. Web sitenizin Google'da görünür ve ön planda olmasını sağlıyor, böylelikle sizlere yeni danışanlar kazandırıyoruz.

Online Diyet Modülü
İdeal Kilo Hesaplama
Beden Kütle İndeksi Hesaplama
Bel Çevresi Hesaplama
Metabolizma Hızı Hesaplama
Online Randevu Alma
Online Diyet Paketleri Satma
Tariflerinizi Yayınlama
GÜÇLÜ SEO ALTYAPISI

Özel SEO tekniklerimizle web sitenizi aramalarda zirveye taşıyor, rakiplerinizi geride bırakarak işinizin büyümesine katkı sağlıyoruz.

MOBİL UYUMLU

İnternet gezintilerinin %80'i akıllı telefonlardan yapılmakta bu nedenle web siteniz %100 mobil uyumlu olarak tasarlanır.

ONLINE RANDEVU SİSTEMİ

Danışanlarınızın kolayca randevu alabileceği bir platformla marka itibarınızı ve prestijinizi artırıyoruz.

ONLINE PAKET SATMA

Danışanlarınızın kolayca online ödeme yaparak beslenme paketi satın alacağı bir altyapıyı sunuyoruz.

MAKALE VE SINIRSIZ İÇERİK

Uzmanlığınız ile alakalı sınırsız makale ve içerik yazabilir, danışanlarınıza güncel bilgiler verirken üst sıralarda görünür olabilirsiniz.

HESAPLAMA FORMÜLLERİ

Beden Kitle İndeksi, İdeal Kilo, Bel Çevresi ve Metabolizma Hızı gibi olmazsa olmaz hesaplama formülleri

YÖNETİM PANELİ

Kullanıcı dostu yönetim paneliniz ile web sitenizdeki tüm konuları yönetim panelinizden kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

SMS MODÜLÜ

Web siteniz üzerinden toplu sms gönderebilir, danışanlarınıza yapacağınız hatırlatmaları yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz.

WHATSAPP ENTEGRASYONU

Whatsapp numararınızı web sitesine tanımlayarak danışanlarınızın anında size ulaşmasını ve iletişime geçmesini sağlıyoruz.

NELER YAPTIK?

SİZİ ARAYALIM

E-Bülten

Eposta adresini kaydederek hakkımızdaki haberlere ve kampanyalara daha hızlı erişebilirsin!