<

HakkımızdaPruva Yazılım müşterilerine en iyi ve en özeli sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne, Pruva Yazılım ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde güven, ilgi ve iş disiplini yatmaktadır.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Pruva Yazılım'da her geçen gün hizmetlerine teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek devam etmektedir.

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunuyor. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

Pruva Yazılım kendi alanında; hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosuna sürekli olarak eklemeler yapmaktadır. Ayrıca mevcut çalışanlar düzenli bir eğitim programı sayesinde hem mesleki hem de kendi kişisel kariyerlerini olumlu etkileyecek eğitimler almaktadır.

Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile "sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uyduracak bir hale getirmek" vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış bir dijital bir kurumuz.

OFİSLERİMİZ

Pruva Yazılım Güneşli Genel Merkez ofisimiz ve Bursa AR-GE Şubemiz olmak üzere toplam 2 ofisten oluşmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına çalışmaktayız.


E-Bülten

Eposta adresini kaydederek hakkımızdaki haberlere ve kampanyalara daha hızlı erişebilirsin!