• MOBİL UYUMLU

  Google analizlerine göre internet gezintilerinin %80'i akıllı telefonlardan yapılmakta bu nedenle web siteniz %100 mobil uyumlu olarak tasarlanır.

  İNCELE
 • GÜÇLÜ SEO ALTYAPISI VE MOBİL UYUMLU

  Özel SEO tekniklerimizle web sitenizi aramalarda zirveye taşıyor, rakiplerinizi geride bırakarak işinizin büyümesine katkı sağlıyoruz.

  İNCELE

KURUMSAL WEB SİTESİ

Pruva Yazılım kurumsal web siteleri ile kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre mobil uyumlu web siteleri hazırlıyoruz. Yazılım alt yapısı ekibimiz tarafından özel geliştirilmiş Kuark 7 yönetim panelimiz ile müşterilerimiz sitedeki içeriklerini ve sağladıkları hizmetleri kendileri tek bir panel üzerinden yönetebiliyor.

Dijital dünyada sürdürülebilir bir marka olmak için kullanıcı dostu ve fark oluşturan web sitelerine ihtiyacınız var. Modern yazılım trendlerini en güncel teknolojik alt yapımız ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Kurumsal web sitesi şirketinizin veya firmanızın özenle üstünde durduğu hizmetlerin başında gelmektedir. Güncel teknolojilerle kurgulanarak hazırlanacak olan bir kurumsal web sitesi tasarımı firmanızın kimliğini güçlü yansıtabilmesi durumunda kurumsal kimliğinize yüksek katkı sağlayacaktır. Kurumsal web sitesinizi sizinle birlikte planlıyor ve çalışmaları titizlikle yönetiyoruz.Web sitenizi oluşturmak markanıza değer katmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜÇLÜ SEO ALTYAPISI

Özel SEO tekniklerimizle web sitenizi aramalarda zirveye taşıyor, rakiplerinizi geride bırakarak işinizin büyümesine katkı sağlıyoruz.

MOBİL UYUMLU

Google analizlerine göre internet gezintilerinin %80'i akıllı telefonlardan yapılmakta bu nedenle web siteniz %100 mobil uyumlu olarak tasarlanır.

MAKALE VE SINIRSIZ İÇERİK

Web sitenize firmanızile alakalı sınırsız makale ve içerik girebilir, güncel bilgiler paylaşırken ilgili aramalarda görünür olabilirsiniz.

YÖNETİM PANELİ

Kullanıcı dostu yönetim paneliniz ile web sitenizdeki tüm konuları yönetim panelinizden kolay ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

SMS MODÜLÜ

Web siteniz üzerinden toplu sms gönderebilir, özel günleri kutlayabilir veya hatırlatmaları yönetim paneli üzerinden yapabilirsiniz.

FOTOĞRAF VE VİDEO MODÜLÜ

Dilediğiniz kadar fotoğraf ve video galerisi ekleyerek ürünleriniz ve, hizmetleriniz ve diğer tüm detayları web sitenizden sunabilirsiniz.

INSTAGRAM ENTEGRASYONU

Instagram hesabınızı web sitenize entegre ederek sosyal medya üzerinden yapmış olduğunuz tüm paylaşımları web sitenizde otomatik olarak paylaşılmasını sağlıyoruz.

WHATSAPP ENTEGRASYONU

Belirlediğiniz whatsapp numarasını web sitesine tanımlayarak müşterileriniz veya hizmet sağladığınız kişiler anında size ulaşmasını ve iletişime geçmesini sağlıyoruz.

ÇOKLU DİL DESTEĞİ

Belirleyeceğiniz dil seçenekleri ile web sitenize dilediğiniz kadar dil seçeneği ekleyebilirsiniz.

NEDEN BİZ?

Projenizin tüm aşamalalarında ve sonrasında sürekli yanınızdayız. Markanızı ve sizi çok önemsiyoruz.

 • Güçlü Seo Alt Yapısı
 • Firmalara Özel Çözümler
 • Özgün Çalışmalar
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Güleryüzlü Personel
 • 7/24 Teknik Destek
 • Sonuç Odaklı Çalışmalar

PRUVA KURUMSAL SİTE SEO ALTYAPISI

Arama motoru optimizasyonu (SEO) ile işletmenizin yapılan aramalarda ön plana çıkartabilirsiniz.

Herhangi bir SEO firmasından hizmet almadan size özel hazırlanan web sitenizin yönetim paneli üzerinden bu işlemleri yapabilmenize imkan sağlamaktadır. Pruva kurumsal web siteleri ile en iyi yazılım alt yapısını hızlı ve pratik bir şekilde kullanırken bir yandan da sitenizin arama motorlarında daha iyi bir yere gelmesi için size sunulan tüm araçlardan etkin bir şekilde yararlanabilirsiniz.

PRUVA KURUMSAL WEB SİTESİ

Pruva Yazılım Hizmetleri ile kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliğini yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir. Müşterilerinizin yada size ulaşmak isteyen kişilerin sizinle alakalı bilgi almasının en kolay yolu web sitenizi incelemeleridir.

Bu yüzden markanızı daha güçlü ve doğru yansıtan web siteleri oluşturuyoruz. Ayrıca yapmış olduğumuz bütün web siteleri günümüz teknolojisinin getirmiş olduğu zorunluluk olan mobil uyumluluk kuralı göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.

SİZ DE WEB SİTESİ SAHİBİ OLUN!

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

TEKLİF AL +90 212 908 01 57